Субота, 19 Вересня 2020
Догори
Дати відгук

МОЗ попередив: карантин буде жорсткішим

Карантин в Україні може бути продовжений на невизначений термін

1 хв на прочитання23 Березня 2020, 06:30 5005
Апостроф Апостроф
Поділитись:

Карантин в Україні може бути продовжений на невизначений термін. Про це заявив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко в ефірі  телеканалу "1+1", повідомляє GreenPost.

"Ми тільки починаємо впроваджувати карантин. Можливо, він ще буде більш жорсткіший у подальшому", - підкреслив він. В.Ляшко уточнив, що якщо буде відбуватися таке ж зростання кількості хворих, то карантин буде подовжений.

За його словами, в уряді розглядають можливий варіант подовження карантину, на це вплине епідеміологічна ситуація в державі, а також в сусідніх країнах ЄС.

"І я б не сказав, що ми вже аж так живемо за новими правилами. І знову ж таки, випадки реєстрації на території нашої країні. Так, є внутрішньокраїнне поширення. Тому нам треба мобілізуватися, щоб отримати результати всіх заходів, які ми впроваджуємо", — резюмував головний санітарний лікар України.

Як повідомляв GreenPost, у Києві ще більш посилили карантин. Киянам з 23 березня заборонено їздити містом в автобусах, трамваях та тролейбусах, а також у маршрутках.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.