Догори
Дати відгук

Моторошна історія. Собаки на смерть розірвали чоловіка прямо посеред вулиці (відео)

Собаки не відступали, навіть коли люди вдвох почали відбивати чоловіка.

1 хв на прочитання14 Травня 2021, 22:32
Моторошна історія. Собаки на смерть розірвали чоловіка прямо посеред вулиці Моторошна історія. Собаки на смерть розірвали чоловіка прямо посеред вулиці
Поділитись:

Трагедія сталася в Мирнограде в Донецькій області. 34-річний чоловік повертався вночі додому, коли на нього напали два великих пса породи Кане-корсо.

Чоловік кликав на допомогу. Він опинився сам на сам  з потужними щелепами собак з бійцівським характером. Як ідеться у сюжеті "Вікон", на крики вибіг брат, і собаки накинулися на нього, прокусили руку і бедро.

Поки  брат збігав за дружиною потерпілого, на  постраждалому не залишилося ні одягу, ні живого місця на тілі. Собаки не відступали, навіть коли люди вдвох почали відбивати чоловіка. 

Лише після застосування сльозогінного балончика та відбиваючись лопатами, вдалося розігнати двох псів. Але врятувати чоловіка не вдалося.

Тієї ночі пси пошматували і сусідську вівчарку.

Господарем собак виявився сусід навпроти, 54-річний чоловік не йде на розмови, а в поліції розповів, що випускає тварин тільки вночі для охорони садиби. І не знає, як два собаки потрапили на вулицю.

Наразі собаки перебувають в ізоляції, чи будуть їх присипляти вирішуватиме суд.  Проти господаря кане-корсо відкрили кримінальне провадження.

До слова, у мешканки Олександрії вдома живе 70 котів (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost