Догори
Дати відгук

ММК ім. Ілліча забруднив довкілля на 10,5 млн грн

1 хв на прочитання16 Лютого 2020, 13:04
Поділитись:
16.02.2020

Держекоінспекція виявила комплексні порушення  природоохоронного законодавства на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча. В ДЕІ кажуть, що збитків завдано на 10,5 мільйонів гривень.

Четвертого лютого інспекторів відомства допустили до перевірки на підприємстві.

«Державні інспектори встановили, що підприємство робило понаднормові скиди зворотних вод у період з 4 вересня 2019 по 6 лютого 2020. Також у ході перевірки встановлено порушення у сфері поводження з відходами - засмічення земельної ділянки площею майже 25 тисяч квадратних метрів відходами виробництва», - йдеться у повідомленні.

В перерахунку на «суму збитків, завданих державі» порушення ММК ім. Ілліча «потягнуло» на 10,5 млн грн. У ДЕІ повідомили, що все ретельно задокументували, однак не уточнили, яку саме відповідальність мають понести підприємство, його посадовці та інші відповідальні особи.

GreenPost повідомляв, що металургійні підприємства є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року вступає в дію закон “Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів”. Завдяки йому в Україні має з'явитися ефективний моніторинг промислових викидів парникових газів за європейськими стандартами.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.