Догори
Дати відгук

Місто-мільйонник закривають на карантин: у Китаї спалах COVID-19

Населення Ченду становить приблизно 21 мільйон осіб.

1 хв на прочитання01 Вересня 2022, 14:13
Поділитись:

Китайський уряд ухвалив рішення запровадити жорсткий локдаун у мегаполісі Ченду після того, як протягом доби 31 серпня у місті було зафіксовано 157 випадків захворювання на COVID-19.

Про це повідомляє «Суспільне», з посиланням на Bloomberg.

Населення Ченду становить приблизно 21 мільйон осіб. Масове тестування у місті розпочнеться у четвер увечері. Мешканці повинні залишатися вдома, крім виняткових ситуацій, таких як невідкладна медична допомога.

Сім’ї можуть відправляти одну людину один раз на день за продуктами. Виїхати з міста вони можуть лише після отримання негативного результату тесту протягом останніх 24 годин.

Зазначається, що Ченду стане найбільшим містом, у якому запроваджено локдаун, з того часу, коли на початку цього року протягом двох місяців на карантин був закритий Шанхай.

Очікується, що локдаун у мегаполісі вдарить по економіці Китаю, адже на місто припадає близько 1,7% валового внутрішнього продукту країни.

Ченду відоме своїми виробниками електроніки та автомобілів, зокрема Toyota Motor Corp. і Volkswagen China. Також розміщуються Foxconn Technology Group (найбільший у світі виробник iPhone та інших пристроїв Apple Inc.), компанія Intel Corp. та інші іноземні фірми.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.