Догори
Дати відгук

Міністр культури відвідав Чорнобильську зону відчуження: подробиці та фото

Під час поїздки очільник міністерства ознайомився із тими локаціями ЧЗВ, які планує перетворити на туристичні магніти

1 хв на прочитання09 Листопада 2020, 15:35
Фото: Facebook-сторінка Державного агентства України з управління зоною відчуження
Фото: Facebook-сторінка Державного агентства України з управління зоною відчуження
Поділитись:

Днями Чорнобильську АЕС та покинуте місто Прип’ять відвідав Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Інформація про робочу поїздку з'явилася на офіційній Facebook-сторінці Державного агентства України з управління зоною відчуження. 

Міністр у супроводі  Державного агентства України з управління зоною відчуження Сергія Калашника та його заступника Максима Шевчука побував на оглядовому майданчику Нового безпечного конфайменту, більше відомого як захисна арка. 

Олександр Ткаченко також відвідав місто Прип'ять та військовий об'єкт загоризонтна радіолокаційна система "Дуга".

У Держагентстві кажуть, що поїздка була ознайомчою. 

“Наше завдання - це  розвиток зони відчуження як туристичної дестинації та внесення окремих об’єктів до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Проте, цьому передуватиме ряд кроків, зокрема: запрошення мистецьких кураторів та розроблення маршрутів із новими наративами, залучення спеціалістів із реставрації для отримання професійного експертного висновку, що з пам’яток монументального мистецтва потребує консервації та музифікації, а що можливо навіть частково реставрувати”, - сказав Олександр Ткаченко після того, як відвідини ЧЗВ завершилися.

Як ми писали раніше, 26 жовтня у мережі з'явилися перші три кліпи учасників музичного проєкту “Звуки Чорнобиля”. Це культурний проєкт, який намагається через пісні показати всьому світові трагізм катастрофи на Чорнобильській АЕС у квітні 1986 року.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго