Догори
Дати відгук

Міндовкілля нагадує про щорічне звітування щодо дотримання умов дозволу на викиди

Звітування є важливим інструментом надання інформації громадськості та органам державної влади.

1 хв на прочитання05 Лютого 2024, 18:10
Щорічне звітування щодо дотримання умов дозволу на викиди
Image by Pixource from Pixabay Щорічне звітування щодо дотримання умов дозволу на викиди Image by Pixource from Pixabay
Поділитись:

Підприємства мають подати звіти за 2023 рік до 31 березня цього року. Про це йдеться у пресрелізі Міндовкілля. 

З 1 січня 2024 року застосовується Порядок подання та розміщення щорічного звіту суб’єкта господарювання про дотримання умов дозволу (постанова Кабінету Міністрів України від 20.01.2023 № 58).

Відтак  підприємства мають подати звіт до органу, що видав дозвіл. Саме цей орган розмістить отриману інформацію на Єдиній екологічній платформі ЕкоСистема. Згодом суб’єкти господарювання зможуть самостійно вносити відомості до Екосистеми. Наразі Міндовкілля працює над таким функціоналом. 

Наголошуємо, звітування є важливим інструментом надання інформації громадськості та органам державної влади. Міндовкілля продовжує діалог із стейкхолдерами та роз'яснює прийняті зміни в сфері охорони атмосферного повітря. Нещодавно відповідну зустріч провели із представниками обласних військових адміністрацій. На ній обговорювалися питання розміщення щорічних звітів підприємств на Єдиній екологічній платформі ЕкоСистема та здійснення контролю за дотриманням установлених гранично допустимих викидів забруднюючих речовин.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.