Догори
Дати відгук

Мінагро обговорили питання експорту українського цукру з польськими виробниками

Такі рішення Уряду  регулюють експорт цукру, відповідно до угоди з ЄС

1 хв на прочитання11 Червня 2024, 15:23
Питання експорту українського цукру з польськими виробниками Питання експорту українського цукру з польськими виробниками
Поділитись:

Виконуючий обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький провів онлайн-зустріч з головою правління Національної продовольчої програми Польщі та Асоціації виробників цукру Польщі Мареком Загорським. У зустрічі також взяли участь представники асоціацій виробників цукру України та Польщі. Про це йдеться у пресрелізі Мінагро. 

Тарас Висоцький повідомив, що український Уряд ухвалив рішення про встановлення нульової квоти на експорт цукру до ЄС, яка запрацювала 1 червня, і діятиме до кінця 2024 року.

Виконуючий обов’язки Міністра зазначив, що такі рішення Уряду  регулюють експорт цукру, відповідно до угоди з ЄС про безмитну і безквотну торгівлю. Тарас Висоцький підкреслив, що наразі український цукор не експортується в жодну з країн Європейського Союзу.

Зі свого боку Марек Загорський привітав таке рішення Уряду України.

Тарас Висоцький та Марек Загорський домовилися провести наступну зустріч у вересні, коли вже буде зібрано новий врожай цукрових буряків, та обговорити подальшу співпрацю. Також вони погодилися з необхідністю контролювати і обмінюватися інформацією щодо торгівлі цукром між Україною та Польщею.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.