Догори
Дати відгук

Мер Умані приєднався до Трампа та Порошенка з зараженням на COVID-19 (відео)

Принаймні має такий же діагноз, але вважає, що це не помста хасидів

3 хв на прочитання07 Жовтня 2020, 21:15
Поділитись:

Мер Умані Олександр Цебрій госпіталізований до інфекційного відділення Уманської міської лікарні із попереднім діагнозом «COVID-19». Мер повідомив GreenPost, що почувається трохи краще, ніж кілька днів тому, бо йому збили температуру, але симптоми залишилися. Цебрій здав тест ще кілька днів тому, але оскільки в Умані ще немає лабораторії, яка може проводити ПЛР-тестування (має почати працювати за місяць-півтора), то всі тести відправляються в Черкаси. Результатів очікували ще вчора, але, можливо, вони з’являться сьогодні.

Олександр Цебрій поділився враженнями від ситуації, коли ти не тільки мер, а й пацієнт. Переконує, що ніяких сюрпризів госпіталізація йому не принесла. Тим більше з самого початку міська влада вживала активних заходів.

«Жодна лікарня в жодному місті жодної країни не була готова до спалаху коронавірусу, і ми це прекрасно розуміли, тому не чекали підтримки держави – проголосували на сесії міської ради й всі вказані нашими лікарями потреби, щоб протидіяти пандемії, на 100% забезпечили – це були 15 млн грн з міського бюджету. Також хочу подякувати спонсорам – нашим підприємствам, які також закупили багато необхідного для наших лікарів», – говорить Олександр Цебрій. Мер запевняє, що всім необхідним уманські лікарі забезпечені.

«Харчуюсь я також у лікарні, ніхто мені ВІП-обідів не приносить. Нормальна їжа, смачна», – говорить Олександр Цебрій.

Мер вважає, що медицина Умані не готова лише до сюрпризів, які може влаштувати держава.

«Не виконувати взяті на себе зобов’язання, не платити медпрацівникам зарплату вчасно, робити все, щоб люди з червоної зони могли потрапити на територію країни – гадаю, якби не такі сюрпризи від держави, то органи самоврядування (не лише в Умані, а й по всій країні) були б здатні впоратися з цією ситуацією», – вважає Олександр Цебрій.

Мер стверджує, що вперше чує про те, що хасиди навмисне прислали на перемовини з ним хворого на коронавірус.

«Раніше чув багато недолугих версій – що це мої конкуренти тощо, хіба що марсіан не було у цьому списку. Насправді ще нема підтвердження діагнозу. Побачимо, як воно буде, тоді будемо думати. Медичні працівники вже визначатимуть, яким шляхом могло відбутися зараження», – говорить він.

 

Припущення, що коронавірус у політиків може пояснюватися передвиборчою технологією – принаймні нещодавно і Порошенкові, і Трампу поставили такий діагноз – Олександр Цебрій прокоментував так: «Порошенко і Трамп? Тоді я в нормальній компанії».

Мер висловив готовність оприлюднити результати свого КТ і тесту на COVID-19, коли той буде готовий.

Раніше ми розповідали, що, можливо, мер Умані хворий на COVID-19.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.