Догори
Дати відгук

Майже півмільйона грн компенсації виплатять вінничанці за забутий хірургічний інструмент у тілі

Медзаклад подав апеляцію

1 хв на прочитання16 Березня 2023, 19:21
Поділитись:

Вінницький апеляційний суд зобов’язав Військово-медичний центр Центрального регіону виплатити 400 тисяч гривень компенсації пацієнтці, у тілі якої лікарі забули майже 30-сантиметровий хірургічний інструмент.

Про це повідомляє Вінницький апеляційний суд.

Так, під час операції у 2005 році медики забули в тілі жінці «шпатель Ревердена» завдовжки майже 30 сантиметрів та завважки приблизно у 300 грамів. 

Майже півтора десятиліття вона проживала з хірургічним інструментом у черевній порожнині. Хронічна інтоксикація провокувала, зокрема, слабкість і втомлюваність.

Хмільницький міськрайонний суд у 2022 році ухвалив стягнути з медичного центру майже 900 тисяч гривень моральної шкоди. Однак медзаклад подав апеляцію. 

Представник медзакладу добивався скасування рішення міськрайонного суду й ухвалення нового — про відмову в задоволенні позовних вимог. Він стверджував, що обставини справи з’ясовані неповно.

Під час засідання представник медзакладу попросив бодай зменшити розмір компенсації приблизно до 100 тисяч гривень.

Та, зрештою, Вінницький апеляційний суд 14 березня вирішив стягнути з Військово-медичного центру Центрального регіону на користь вінничанки 400 тисяч гривень компенсації.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost