Догори
Дати відгук

Медики розповіли, скільки українців захворіло на ГРВІ та грип

1 хв на прочитання04 Грудня 2020, 20:51
Поділитись:

В Україні з 28 вересня по 29 листопада на грип та ГРВІ перехворіли 3,9% населення країни. Про це повідомили в Центрі громадського здоров'я України МОЗ України.

«З початку сезону — з 28 вересня по 29 листопада 2020 року — в Україні на грип та ГРВІ перехворіли 3,9% населення країни. Інтенсивний показник захворюваності на грип та ГРВІ на 10,1% більше, ніж був в аналогічний період попереднього сезону. Жодного летального випадку не зареєстровано", - йдеться в повідомленні.

Вказується, що станом на 29 листопада госпіталізовано 1,5% хворих, з них 8 тис. 688 - діти до 17 років.

«За тиждень 23-29 листопада у Волинській, Донецькій, Рівненській, Житомирській, Кіровоградській, Київській, Одеській, Сумській, Чернігівській та Черкаській областях інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ перевищив епідемічний поріг до 25%, що відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу. У Запорізькій, Полтавській та Херсонській областях інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ перевищив епідемічний поріг на 25-55,5%, що знаходиться в межах 25-75% і відповідає високому рівню інтенсивності епідемічного процесу», - зазначають у ЦОЗ.

Також повідомляється, що в інших регіонах України — низька інтенсивність епідемічного процесу грипу.

Нагадаємо, локдауну у грудні не буде — Володимир Зеленський (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я