Четвер, 09 Липня 2020
Догори
Дати відгук

McDonalds повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв

Досі McDonalds подавав гарячі напої у паперових стаканах, а шейки, лимонади й холодні напої - у пластиковому пакуванні.

2 хв на прочитання27 Червня 2020, 19:32 180
Поділитись:

McDonalds використовуватиме паперові стакани замість пластикових для всіх холодних напоїв: лимонадів, шейків і газованих напоїв. Нововведення дасть змогу зменшити споживання пластику на 10 тонн щомісяця.

Досі McDonalds подавав гарячі напої у паперових стаканах, а шейки, лимонади й холодні напої - у пластиковому пакуванні.

Як повідомляє компанія на сторінці  у Facebook, паперові стакани для напоїв McDonalds виробляють зі 100% целюлози із сертифікованої сировини PEFC.

«Ми нарешті знайшли паперові стакани, що можна переробляти в Україні, і зможемо зменшити наш вплив на довкілля, відмовившись від пластикового пакування для напоїв», - зазначає McDonalds в Україні.

Участь у програмі схвалення сертифікації лісів - Programme for the Endorsement of Forest Certification (PEFC) - означає, що заготівля не загрожує біорізноманіттю, не знижує продуктивності й екологічної функції лісів. Цього року компанія відкрила завод в Україні, що виробляє стакани спеціально для McDonalds в Україні.

Відмова від пластикових стаканів - частина глобального зобов'язання компанії McDonalds: до 2025 року повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з поновної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно.

Окрім цього, усі пакувальні матеріали з ресторанів ресторани збирають й віддають на вторинну переробку. Щомісяця з кухонь закладів харчування на переробку надходять харчові відходи, понад 70 тонн паперу й понад 5 тонн пластику. На додачу, McDonalds віддає використану олію на виробництво біопалива, а відпрацьована вода використовується для поливу клумб й газонів біля ресторанів.

Відомо, у  США створили унікальну заміну пластику.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.