Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Енерго
  • Масштабна атака рашистів по енергетиці України: "Укренерго" обмежує постачання електрики

Масштабна атака рашистів по енергетиці України: "Укренерго" обмежує постачання електрики

Об’єкти магістральних мереж західних регіонів України критично пошкоджені.

1 хв на прочитання22 Жовтня 2022, 14:24
фото: "Слово і діло" фото: "Слово і діло"
Поділитись:

Сьогодні, 22 жовтня, рашисти здійснили ще одну ракетну атаку на енергетичні об’єкти магістральних мереж західних регіонів України, повідомляє Укренерго. Масштаб пошкоджень співставний або може перевищувати наслідки атаки 10-12 жовтня. 

Ремонтні бригади НЕК «Укренерго» приступлять до відновлення щойно рятувальники  ДСНС ліквідують наслідки ракетних влучань. Спеціалісти “Укренерго” вживають всіх заходів для якнайшвидшого відновлення електропостачання в регіонах, які наразі залишилися без світла. 

Також наразі вимушено застосовані обмеження енергопостачання в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях. 

Обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були пошкоджені терористичними ракетними атаками. 

Нагадаємо, як диспетчери «Укренерго» приймають рішення про тимчасове обмеження споживачів. Це відбувається, коли в регіоні зростає рівень споживання, і при цьому туди неможливо доставити більше електроенергії через завдані росією руйнування електромереж.

Просимо споживачів ощадливо споживати електроенергію впродовж всього дня і особливо в пікові години споживання - з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. 

Будь ласка, не використовуйте енергоємні електроприлади, вимкніть зайве освітлення, перенесіть прання на нічні години. Такі заходи дають нашим спеціалістам можливості якомога швидше стабілізувати ситуацію і провести необхідні відновлювальні роботи.

Ворог додав нам злості. Злість додає нам сили. Але також сили нам додає ваше розуміння і підтримка.

Під час тривоги, будь ласка, залишайтеся в укриттях.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго