Пʼятниця, 10 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Made by NASA: неймовірні фото цвітіння апельсинових маків у Каліфорнії

NASA зробило приголомшливий знімок суперцвітіння макових полів у Каліфорнії

1 хв на прочитання08 Травня 2020, 17:40 255
pixabay pixabay
Поділитись:

NASA поділилася приголомшливим супутниковим зображенням вогняно-помаранчевих квітів, видимих з космосу. 

Як  пише  tsn.ua  з посиланням на Science Times, у Каліфорнії (США) значна кількість опадів у березні і квітні породили появу полів апельсинових маків в ландшафті макового заповідника в долині Антилопи. 

"З початку року в січні і лютому 60% Каліфорнії потерпали через дуже  посушливу погоду і посуху. Дощі припинилися з Різдва, а зима була холодною, що пригнічувало ріст рослин. У разі подальшої відсутності дощів у Каліфорнії могли настати  проблеми із рослинами та землею", - сказав Річард Мінніх, професор географії на факультеті наук про Землю в Каліфорнійському університеті.

Однак штат Каліфорнія таки дочекався достатньої кількості опадів, які призвели до виникнення суперцвітіння. У Каліфорнійському заповіднику маків Долини Антилоп, розташованому в Ланкастері, в березні і квітні випало близько 27 см опадів, що майже на 10 см більше, ніж в середньому.

Завдяки дощу величезна кількість апельсинових маків заповнила долину так щільно, що супутник NASA зміг зробити зображення цвітіння польових квітів, коли він перебував на орбіті. 

Зазначимо, що в Україні на Закарпатті розквітла Долина нарцисів. Фото з Долини нарцисів співробітники заповідника виклали на сторінці у соцмережі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.