Догори
Дати відгук

Люди у шоці: кити оселилися в прісноводній річці повній алігаторів (відео)

1 хв на прочитання13 Листопада 2020, 21:20
Поділитись:

В Австралії вчені виявили трьох китів у місцевій річці Алігатор. Це вкрай незвичайне явище, адже кити розміром з автобус не повинні жити в річках. Про це повідомляє BBC News.

Дивна поведінка китів викликала багато питань. Як вони опинилися в річці? Чим вони харчуються? Чи не застрягнуть вони на мулистому березі річки? Як повідомляється, горбатих китів в річці вперше помітили у жовтні цього року. Кити пропливли близько 20 км вгору за течією та від моря.

На щастя, два кити повернулися в море самостійно через два тижні, а один залишився в річці. Висловлювалися побоювання, що він може застрягти в неглибоких каламутних приливних водах або на нього нападуть крокодили. Однак через три тижні самостійно виплив у море.Наразі виникають питання про здоров'я тварини й про те, чому вона не попрямувала на південь, в кормові води Антарктики.

Горбатий кит отримав свою назву або через спинного плавця, який формою нагадує горб, або від звички при плаванні сильно вигинати спину. Горбач - досить великий кит. Середня довжина тіла дорослої особини 13-14 метрів, а найбільші особини горбача досягають 17-18 метрів.

Тим часом під Луцьком дикий кабан мандрує річкою на плоті (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко