Догори
Дати відгук

Люди налякані, пляжі змило, вода повсюди: негода продовжує руйнувати український курорт (відео)

Море відрізало від цивілізації острів Бирючий.

1 хв на прочитання12 Грудня 2020, 19:30
Поділитись:

На півдні курортне містечко ледь не зносить в море. Мешканці Кирилівки готові робити все, щоб зупинити воду, яка повсюду. Вулиці і подвір'я затоплені, мешканці рятують тварин та продукти харчування з погребів.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, багатоденний шторм на Азовському узбережжі руйнує інфраструктуру курортного селища Кирилівка у Запорізькій області. Негода зі шквальним вітром і штормом на морі триває  вже п'яту  добу. Особливо постраждали бази відпочинку на косі Пересип та пляжі на Федотовій косі.


Море відрізало від цивілізації острів Бирючий. Гостьові будиночки та бази відпочинку на узбережжі підтопило.

Власники баз відпочинку, які постраждали від удару стихії, звернулися по допомогу до Кирилівської сільської ради з проханням допомогти у «відсипанні пляжів від моря, щоб протидіяти підтопленню та руйнуванню інфраструктури».

«Приазовський Нацпарк, на території якого розташований курорт, виділить постраждалим від стихії базам піщано-черепашкову суміш, щоб насипати «Новий берег» – запевнили у Кирилівській сільраді.

Однак, роботи з доставки і відсипання узбережжя будуть проведені за рахунок постраждалих баз відпочинку. 

Відомо,  у вівторок, 8 грудня, морські хвилі сягнули 2-3 метри у висоту і зруйнували місцеву набережну. Крім того, в результаті стихії затопило десятки готелів, пансіонатів і баз відпочинку.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.