Догори
Дати відгук

Львівянка подає у суд на лабороторію за "брехливий" тест на COVID-19 (відео)

1 хв на прочитання26 Червня 2020, 18:58
Фото Суспільне Львів Фото Суспільне Львів
Поділитись:

Львів’янка Ольга Митник буде судитися із Львівським лабораторним центром через результати ПЛР-тестування, що були видані її матері. Повідомляє Суспільне Львів.

У жінки ПЛР-тест, який зробили у Лабораторному центрі, виявився позитивним. Дані приватної лабораторії — негативні.

"Ми здаємо аналізи у державній службі, де виявляють коронавірус. В ті ж дати ми здали в приватному центрі. Там тест не показує COVID-19. Після того як я вже почала з'ясовувати чому так – зробили повторно та сказали, що (коронавірусу - ред.) не виявлено", - каже львів'янка.

Наразі Митник сумнівається, що у її матері взагалі був коронавірус. Тим часом, у Лабораторному центрі кажуть, що певні за результати.

"Що стосується безпосередньо дослідження, то ми гарантуємо за своє дослідження. Тому що вже переконалися в правильності проведення наших досліджень. Говорити за якісь відомчі лабораторії, приватні лабораторії я просто не компетентний, бо я не знаю рівень їхній, їхні знання, їхні обладнання. І при тому, я ні в якій мірі не знижую їхнього професіоналізму, можливо й так. Але кажу ще раз — що нюансів може бути багато", - пояснює заступник директора Львівського Лабораторного центру Олег Когут.

Наразі Митник готує позов до суду.  

 

Нагадуємо, київська влада три тижні не може прокоментувати ситуацію з ІФА-тестуванням у столиці.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost