Догори
Дати відгук

Лікування COVIDу обійдеться у 7-30 тисяч гривень

Система не працює

1 хв на прочитання17 Листопада 2020, 19:15
Поділитись:

Лікарні заповнені, важкохворих пацієнтів все важче рятувати, медики масово звільняються, а кількість випадків зараження на коронавірус продовжує зростати кожного дня. У соцмережах пацієнти, які побороли COVID, діляться не тільки вдячністю медикам, але й жахливими умовами інфекційних відділень у різних областях України. І говорять, що лікування в більшості випадках, не є дешевим.

Так, для того, щоб вилікувати людину, яка має середньої важкості перебіг коронавірусної хвороби, потрібно у середньому 7-30 тисяч гривень. Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила журналістка Світлана Крюкова.

"Глобально, якщо у тебе немає грошей у сумі, у бюджеті від 7 тисяч гривень до 30 тисяч – це та сума, яка необхідна, мінімум, середня сума, щоб вилікувати себе або свого близького в разі настання середньої тяжкості, погіршення ситуації з коронавірусом. І якщо у тебе немає зв'язків, знайомств у клініках – я зараз говорю про Київ, – то глобальна система сімейних лікарів не працює", – сказала Світлана Крюкова.

Відомо, на Київщині лікарі відмовилися рятувати пацієнтку з серцевим нападом.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost