Субота, 19 Вересня 2020
Догори
Дати відгук

Київ спробує стати «Зеленим містом»

Столиця отримає черговий кредит на модернізацію інфраструктури

1 хв на прочитання25 Березня 2020, 12:07 187
Поділитись:

Європейський банк реконструкції та розвитку видасть Києву кредит на 140 млн євро для модернізації інфраструктури теплопостачання, повідомляє Энергореформа. Позику дадуть у рамках програми «Зелені міста».

Проєкт, затвердження якого заплановано на 27 травня, буде спрямований на забезпечення сталої та ефективної роботи ТЕЦ та котелень Києва, підвищення надійності та якості теплопостачання і гарячого водопостачання.

Минулого року в "Київтеплоенерго" заявили про намір залучити цей кредит ЄБРР з трирічним пільговим періодом кредитування на модернізацію муніципальної системи теплопостачання. Тоді повідомлялося про три основні напрямки проєкту - закриття 45 дрібних котелень (з 200 котелень, якими володіє підприємство), заміну конденсаційного теплообмінника на малому блоці ТЕЦ-5, установку нових генеруючих потужностей на ТЕЦ-6.


ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку своєї діяльності в країні в 1993 році банк профінансував 445 проєктів на загальну суму в майже 14,6 млрд євро.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.