Догори
Дати відгук

Китай зробив державну таємницю з інформації про походження коронавірусу

У Китаї вчені отримують великі гранти на вивчення першоджерела пандемії. Однак вихід публікацій жорстко контролюється спеціальною комісією.

1 хв на прочитання31 Грудня 2020, 11:30
Поділитись:

Китайський уряд засекретив дослідження про походження коронавірусу. Влада країни блокує доступ журналістів до будь-якої інформації з цієї теми, про це пише Associated Press.
Наголошується, що в Китаї вчені отримують великі гранти на вивчення першоджерела пандемії. Однак вихід публікацій жорстко контролюється спеціальною комісією.
Також видання пише, що китайська влада обмежила доступ до місця, де можуть мешкати зараженні кажани — носії вірусу-прабатька, спорідненого з Covid-19.

Силовики в штатському стежили за журналістами Associated Press і потім перешкодили їм доступ, заблокувавши дороги та підходи до цільового об'єкту.
«Цей район дуже цікавий для науки, тому що він може містити ключі до розгадки походження коронавірусу, що забрав життя понад 1,7 мільйона людей у всьому світі. Однак для вчених і журналістів він перетворився на чорну діру без інформації», — пише видання.

Тим часом Китай створив власну вакцину від коронавірусу, і заявляє про її високу ефективність. Так, вакцина компанії Sinopharm показала 79,34 % ефективності. Про результати випробувань повідомили у Пекінському інститут біологічних продуктів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.