Догори
Дати відгук

Кров згущується — людина просто перестає жити. Виписують одиниці. У Львові справжнє пекло

Блогерка закликала людей ходити не в медичних масках, а в респіраторах. Також потрібно носити рукавички та користуватись антисептиками.

4 хв на прочитання31 Березня 2021, 09:36
Кров згущується — людина просто перестає жити. Виписують одиниці. У Львові справжнє пекло Кров згущується — людина просто перестає жити. Виписують одиниці. У Львові справжнє пекло
Поділитись:

Мережу сколихнуло звернення львів'янки, яка втратила мати від нового штаму коронавірусу та закликала владу закрити на жорсткий карантин місто. За її словами те, що зараз відбувається в місті — справжнє пекло,  хворих не встигають підключати до кисню і вони помирають.

Блогерка зі Львова Любов Зановяк, побувавши у лікарні, де лікують хворих на коронавірус, звернулась до президента Володимира Зеленського та міського голови Андрія Садового з вимогою закрити місто на надзвичайний стан через спалах COVID-19.  

Про це пише  tsn.ua.

«Хочу в цей непростий час застерегти вас, щоб ви сиділи вдома, менше контактували. Щоб ви просто розуміли, що ніколи, ні за які гроші ви не купите здоров'я своїм близьким. І це не треба, щоб хтось був хворий із високою температурою. Перебіг хвороби проходить дуже підступно. Звичний коронавірус зараз — це найпростіше, бо ми маємо штам британського вірусу, який є у Львові та Івано-Франківській області», — повідомила блогерка. 

Любов Зановяк зазначила, що новий штам коронавірусу є дуже небезпечним і від нього помирають навіть молоді та здорові люди. 

«Я звертаюсь до головних лікарів, президента, мера: закрийте на*** Львів на надзвичайний стан. Тому, що швидкі постійно привозять людей. Хворих не встигають підключати до кисню і вони помирають. Кров згущується — людина просто перестає жити. І все! На днях, у суботу, померла наша медсестра. Вона молода жінка, яка ніколи ні на що не хворіла. Вона просто померла. І це — медик, людина поінформована, яка розуміє, як себе поводити у такій ситуації», — сказала Любов Зановяк. 

Також жінка звернулась до тих, хто нарікає на фінансові втрати через карантин. 

«Якщо хтось хвилюється за комунальні послуги, за якусь ще х***, то сидіть на холодному чаї та на чорному шматку хліба. Переживіть той період і потім будете їздити за кордон, гуляти з дітьми. Головне, щоб було з ким гуляти і з ким їздити. Бо на сьогодні ситуація плачевна. Якщо хтось не вірить новинам в Інтернеті, на телебаченні. То я сьогодні тут перебуваю у центрі всіх подій, перед восьмою лікарнею. Схаменіться, сидіть вдома, нікуди не виходьте», — зазначила Любов Зановяк. 

Блогерка розповіла, що її мати також захворіла, ймовірно, на британський штам коронавірусу, якого не змогли підтвердити тести.

«Мама збила температуру і більше її не було, а на п'ятий день у неї почалось двобічне ураження легень. У мами сатурація у крові була 65. Гуляйте у масці: і не на бороді чи ще десь там. Звертаюсь до влади — штрафуйте за відсутність масок. Бо швидкі приїжджають одна за одною. Виписують одиниці. У лікарні багато помирають. Помирають одне за одним. Я боюсь невідомих номерів, які телефонують, щоб вони не сказали «все — забирайте», — зазначила жінка.

Блогерка закликала людей ходити не в медичних масках, а в респіраторах. Також потрібно носити рукавички та користуватись антисептиками. 

«Потрібно постійно міряти сатурацію. Бо те, що людина хвора, вона навіть може не відчувати. Легені не болять, вони просто згорають. Згущується кров і все», — каже Любов Зановяк. 

Львівська блогерка закликала пожаліти медиків, які змушені постійно працювати. Вона зазначила, що за таких умов лікарів уже скоро може забракнути. 

Додамо, що 30 березня Любов Зановяк повідомила про смерть матері, ймовірно, від британського штаму коронавірусу. 

«Не стало тебе, мамо. Вічна пам’ять», — написала блогерка.  

Як відомо, понад 11 тис хворих і рекордна кількість смертей — результати пандемії в Україні за останню добу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.