Догори
Дати відгук

Країни ЄС інвестують 85 млрд євро на підвищення ефективності транспорту

Транспорт і будівельний сектор сьогодні є основними джерелами викидів вуглекислого газу.

1 хв на прочитання23 Червня 2021, 09:34
Країни ЄС інвестують 85 млрд євро на підвищення ефективності транспорту Країни ЄС інвестують 85 млрд євро на підвищення ефективності транспорту
Поділитись:

Держави Європейського Союзу в межах національних планів відновлення та стійкості (National Recovery and Resilience Plans) у колективному порядку направлять 85 млрд євро на підвищення ефективності та надійності роботи транспорту.

Як повідомляє  ecotown,  заплановані інвестиції є частиною плану з відновлення національних економік європейських країн після пандемії. Їх уже підтвердили 23 із 27 країн-членів ЄС.

Фінансування, яке направляється на підвищення ефективності та надійності роботи транспорту, охоплює такі сфери, як цифровізація залізниць, впровадження нових технологій у сегменті приміських перевезень, а також розвиток станцій зарядки для «розумних» транспортних засобів.

Залізничний транспорт повинен отримати певну вигоду і за рахунок фінансування інших напрямків, таких як використання екологічно чистих видів енергії, включаючи водень (на розвиток цього напрямку планується витратити 50 млрд євро), а також реконструкція будівель і споруд, на що закладається ще 50 млрд євро. Транспорт і будівельний сектор сьогодні є основними джерелами викидів вуглекислого газу.

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен також підкреслила, що на розвиток цифрових технологій має бути витрачено понад 20 % усіх закладених у планах коштів і не менше 37 % буде направлено у проєкти в межах екологічної ініціативи European Green Deal.

Нагадаємо, нідерландська компанія планує інвестувати 50 млн. євро в енергопроєкти в Чорнобильській зоні.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго