Догори
Дати відгук

Країни ОПЕК+ домовилися продовжити скорочення видобутку нафти на липень

В липні, як і в травні-червні, учасники угоди будуть скорочувати видобуток

1 хв на прочитання06 Червня 2020, 18:02
Pixabay Pixabay
Поділитись:

Країни ОПЕК+ домовилися про продовження угоди зі скорочення видобутку нафти ще на місяць — до початку серпня. Про це йдеться у проєкті підсумкового комюніке зустрічі делегатів країн ОПЕК+, пише Bloomberg.

"Незважаючи на досягнутий на сьогодні прогрес, ми не можемо дозволити собі спочивати на лаврах, - сказав Мохаммед Аркаб, міністр енергетики Алжиру та чинний президент ОПЕК на початку зустрічі.  - Проблема, з якою ми стикаємося, залишається жахливою".

Учасники угоди домовилися про скорочення  видобутку на 9,7 мільйона барелів на добу на липень 2020 року. 

Угоду підтримали два найбільші постачальники — Росія і Саудівська Аравія. Група сподівається наростити свій успіх, підштовхуючи ринок до дефіциту пропозицій в наступному місяці, використовуючи структуру цін.

Видання пише, що картель знову зустрінеться у другій половині червня для чергового огляду ринку нафти. Засідання колегії проводитимуть щомісяця до грудня, згідно з проектом комюніке.

Нагадаємо, з 1 травня набула чинності угода країн  ОПЕК+   щодо зниження нафтовидобутку. Так, у травні-червні зниження нафтовидобутку складе 9,7 мільйона б/д (на 23%), з липня до кінця 2020 року - 7,7 мільйона б/д (на 18%), до травня 2022 року - 5,8 мільйона б/д (на 14%).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.