Догори
Дати відгук

Користувачів газу в Україні автоматично перевели на новий річний тариф

Тепер кубометр газу коштує від 7,96 до 13,5 гривень.

1 хв на прочитання03 Травня 2021, 11:00
В Україні почав діяти річний тариф на газ для населення В Україні почав діяти річний тариф на газ для населення
Поділитись:

В Україні почав діяти новий річний тариф на блакитне паливо, на який уже автоматично перевели усіх користувачів. Про це інформує ТСН.

Кубометр газу тепер коштує 7,96 грн - такий тариф озвучили в "Нафтогазі". Але ця ціна не включає доставку блакитного палива до домогосподарства. 

Новий тариф діятиме він до 30 квітня 2022 року. Вартість газу залежно від постачальника, але ідея у всіх спільна: мати цілий рік одну ціну.

Зараз на газовому ринку в Україні працюють понад 60 компаній-постачальників. І кожна пропонує свій тариф. Найдешевша ціна - 7,8 грн за кубометр - зараз у 22 компаній. Найвищі тарифи у трьох постачальників з Чернівців, Житомира та Херсона. Мешканцям цих регіонів за кубометр блакитного палива доведеться платити 13,5 грн. 

Місячний тариф можна змінити на річний і навпаки. На це потрібно лише 10 хвилин вільного часу. Якщо, крім цього, змінювати ще й компанію-постачальника, то доведеться почекати 3 дні.

На річний тариф усіх споживачів перевели автоматично. Змін в оплаті немає: так само до 25 числа наступного місяця, без передоплати. 

Раніше ми вже інформували своїх читачів про те, що зміниться для населення та якими будуть ціни на блакитне паливо.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго