Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Концтабір у дитсадку — у Луцьку дітям заклеювали роти скотчем за погану поведінку (відео)

Концтабір у дитсадку — у Луцьку дітям заклеювали роти скотчем за погану поведінку (відео)

Такі методи "виховання" використовували працівниці дошкільного закладу

3 хв на прочитання18 Лютого 2021, 08:00
У дитячому садочку дітям заклеювали роти скотчем за погану поведінку У дитячому садочку дітям заклеювали роти скотчем за погану поведінку
Поділитись:

Кричущий випадок стався у Луцьку — в одному з дитсадків дітям за погану поведінку заклеювали роти скотчем. Саме таким способом вихователька та няня цього дошкільного навчального закладу втихомирювали малечу. Жертвами такого "виховання" стало щонайменше два хлопчики. Робили педагоги це показово перед усією групою, щоб інші діти запам’ятали. Повідомляє телеканал «Аверс».

З подразненнями на обличчі прийшов додому чотирирічний Даниїл. Його мама спершу вирішила, що дитина обвітрила обличчя, тому повела сина до дерматолога. А потім від інших батьків почула, що малюкам у групі заклеювали роти скотчем. Клейку стрічку застосували саме до Даниїла і ще одного хлопчика.

«У цю неділю до мене подзвонила мама з нашої групи. У неї дитина краще розмовляє і розповіла про цю ситуацію, що вихователька заклеювала роти дітям, тому що вони не хотіли лягати спати та шуміли, – розповідає мама Яна Антонюк. – Я у своєї дитини запитала, як це було, він мені розказав, хто це робив... А головне до того, у вівторок, вона мені дзвонить і каже, що у вашої дитини щось на обличчі, заберіть його, сходіть до лікаря. Може, десь обвітрив. Ми лікувалися, а потім в неділю оце дізнаємося».

Таку ситуацію батьки виявили випадково, адже деякі діти почали приходити додому з синцями й подряпинами.

«У четвер син прийшов із садочка з ґулею на потилиці, – розповідає ще одна мама Наталія Натяжко. – Я запитувала, що сталося, але дитина замовчувала, мовляв, я в садочку впав і все. Не хотів нічого казати. А наступного дня приходить із садочка і каже, що більше не хоче туди йти, бо там Юліанівна кричить, сварить і б'є... Вона ж сказала, що такого не було».

А про скотч син Наталії Натяжко розказав ще раніше своїй бабусі.

Ще одна мама Юлія Костенко розповіла, що особисто чула, як вихователька безпричинно кричала на її сина. Наступного дня цій дитині одягнули смартгодинник і до батьків одразу зателефонувала завідувачка, аби поцікавитися, чи прилад записує відео і звук.

Після цього батьки почали цікавитися у керівництва садочку розібратися та звільнити виховательку і няню, які знущалися із дітей. Проте жінки продовжували працювати. І лише після того, як до закладу приїхали журналісти, завідувачка дошкільного закладу запевнила, що вихователька уже звільнена, а інтереси дітей – на першому місці.

«Дуже неприємна ситуація. Я несу за це відповідальність і з себе її не знімаю, – зазначила завідувачка Валентина Віннік. – Робота проводиться, була призначена внутрішня комісія, вчора у нас були начальник і практичний психолог управління освіти».

Після цієї ситуації працівникам закладу батьки вже не довіряють і хочуть, аби в дитсадку встановили відеоспостереження.

Раніше ми розповідали про страшний флешмоб — в Умані ще дві 13-річні школярки наковтались пігулок.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
Сова чи жайворонок: від чого залежить хронотип людини і як впливає на її життя
1 хв на прочитання4 години тому
Фото:
Радіо MAXIMUM
Дихайте на здоров'я: лікар розповіла про користь морського повітря
1 хв на прочитанняВчора
Фото:
Рівняни
На Рівненщині до найчистішого лікувального озера відновлюють дорогу (ФОТО)
1 хв на прочитанняВчора
Фото:
himanaliz.ua
Концентрація формальдегіду й діоксиду азоту в повітрі Києва у 4-6 разів перевищує норму
2 хв на прочитанняВчора
Оголошено повторний конкурс на посаду голови Нацслужби здоров’я
1 хв на прочитанняВчора
Радуцький сподівається, що восени завдяки прийняттю законопроєкту № 4142 буде створено службу з боротьби з біологічними загрозами
2 хв на прочитанняВчора
Ще дві «бронзи» для України: у вільній боротьбі та в артистичному плаванні
1 хв на прочитанняВчора
«Конкурс «Хто швидше натягне собі статтю ККУ»: мер Дніпра перевищує повноваження, аби тільки змусити людей вакцинуватися
1 хв на прочитанняВчора