Догори
Дати відгук

Як консультант вірусолог Офісу Президенту заробила на медичних закупівлях 18 млн гривень

Менше ніж за рік жінка зі звичайної лікарки стала головним консультантом вірусологом Офісу Президента та власником успішної медичної фірми

2 хв на прочитання21 Січня 2021, 22:24
Поділитись:

Оксана Обертинська, яка зіграла психолога Володимира Зеленського в епізодичній ролі серіалу “Слуга народу”, навесні 2020 у розпал пандемії COVID-19 стала експерткою МОЗ і консультантом Офісу Президента з питань вірусології. А вже в червні отримала почесне звання "заслужений лікар" з нагоди Дня медичного працівника. Повідомляє одне з українських ЗМІ.

Буквально через кілька місяців після цього “заслужений лікар України” стала співзасновницею ТОВ “Центр молекулярної діагностики”, яке надалі за декілька місяців діяльності “заробило” 18 млн грн на державних закупівлях — без конкурсу і за спрощеною процедурою. Компанія Обертинської постачає в обласні лікарні та ПЛР-лабораторії медичне обладнання, експрес-тести, кисневі концентратори та інші товари “ковідного” спрямування.

Журналісти звернулись до вірусолога Оксани Обертинської з проханням прокоментувати, чи не пов’язана її стрімка кар’єра у сфері охорони здоров’я і бізнесові успіхи з епізодичною роллю у серіалі “Слуга народу” або наближеністю до Офісу Президента.

“Ні, у мене немає коментаря. Я лежу під крапельницею. Мене ваш затрах....в. Тому я попрошу мені більше не телефонувати”, — зазначила консультантка Офісу Президента.

Крім того, напередодні нового року Оксана Обертинська заробила 6 млн гривень на державній ПЛР-закупівлі. Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради “Обласна клінічна лікарня” уклало договір на закупівлю ПЛР-обладнання у “Центру молекулярної діагностики” Обертинської на суму 5 950 000 грн. При цьому тендер проводився за спрощеною процедурою з єдиним підприємством-учасником.

Тим часом у Франції забили до коми 15-річного українського юнака (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.