Догори
Дати відгук

Компанія виробляє канцтовари з пакетів Tetra Pak

До кінця року компанія готується запустити новий продукт з вторсировини - чохол на айфон.

1 хв на прочитання03 Грудня 2020, 11:45
Поділитись:

Сміття стає більшає, і його утилізація та  переробка набуває чималого значення у світі. Особливо цікавими є експерименти, які перетворюють вторсировину на потрібні й нові речі, які можуть використовуватися людьми надалі.

Так, російська компанія ProEcoPen робить канцелярські товари з перероблених пакетів Tetra Pak, повідомляє Plus-one. За два роки роботи компанія створила з вторсировини більше 200 000 ручок і 10 000 блокнотів.

Сьогодні тут також випускають обмежені серії ручок з упаковок чіпсів Pringles,упаковок  від морозива і зубних щіток. До кінця року компанія готується запустити новий продукт з вторсировини - чохол на айфон. Всі товари повністю виробляються з переробленої упаковки.

Система утилізації Tetra Pak - двоступенева. На першому місці від упаковки відокремлюють паперову фракцію, а на другій - пластмасовий матеріал. У компанії відзначають, що всю сировину вони купують безпосередньо у переробників. На виготовлення однієї ручки йде 1,2 пакета, а одного блокнота - 16. Весь папір, вироблений компанією, має сертифікацію міжнародної Лісового ради (FSC).

Представники Tetra Pak відзначають, що ProEcoPen - поки єдина в світі компанія, яка виготовляє ручки виключно з їх пакетів.

Відомо, у Рівному почали переробляти усе органічне сміття у місті (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко