Догори
Дати відгук

Коли і яким сонцезахисним кремом варто користуватися

Незабаром літо — настає час вибирати сонцезахисний крем.

1 хв на прочитання28 Травня 2022, 13:31
Поділитись:

Загальновідомо, що прямі сонячні промені прискорюють фотостаріння шкіри обличчя, тому, коли сонечно починає припікати, краще від цього захиститися. Оскільки мало хто може собі дозволити просто просидіти все літо в затінку, то варто завжди перед виходом надвір використовувати сонцезахисний крем, якщо UV-індекс вище 2 (рівень ультрафіолетового випромінювання можна подивитися у прогнозі погоди на вашому смартфоні). Телеграм-канал «Лайфхаки l Поради l Хитрощі» розповідає, на що слід звернути увагу при виборі сонцезахисного крему.

SPF (sun protection factor) — індекс, який показує, у скільки разів сонцезахисний крем збільшує здатність вашої шкіри захищатися від сонця (враховує лише частину сонячного випромінювання — UVB-промені).

PPD — індекс, який говорить про здатність крему збільшувати захист шкіри від UVA-променів (на упаковці можна зустріти напис UVA у кухлі, PA+++, broad-spectrum).

UVA-промені проникають глибше, дарують шкірі золотистий відтінок засмаги, призводять до утворення зморшок, пігментації. UVB-промені працюють на поверхні, відповідають за почервоніння шкіри, сонячні опіки та пігментацію.

Також ми розповідали, чи варто користуватися кремом для обличчя на ніч.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.