Догори
Дати відгук

Кліматичні зміни треба розглядати як можливість розвитку агросектору - Висоцький

Через зміни клімату в Україні вже вирощують нові культури в регіонах, які там раніше не висаджувалися.

1 хв на прочитання27 Березня 2024, 21:30
Кліматичні зміни - можливість розвитку агросектору, - Тарас Висоцький Кліматичні зміни - можливість розвитку агросектору, - Тарас Висоцький
Поділитись:

Зміни клімату суттєво впливають на Україну як аграрну державу. Не всі ці зміни є негативними, адже їх можна успішно використовувати для розвитку сільськогосподарського сектору.

Про це зазначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час вітального слова на VII Міжнародній конференції «Кліматичні зміни: виклики для аграрної освіти і науки».

За його словами, через зміни клімату в Україні вже вирощують нові культури в регіонах, які там раніше не висаджувалися. І в цьому контексті для аграріїв важливими будуть дослідження та висновки науковців. 

«Наука може проаналізувати, які можливості для агросектору відкриваються, і спрогнозувати подальший розвиток. Освіта потрібна для підготовки кваліфікованих спеціалістів. Тому науковій і державній спільнотам треба сформувати довгострокову стратегію щодо викликів, пов’язаних з кліматичними змінами», - зазначив Тарас Висоцький.

Він також наголосив, на важливості продуктивної взаємодії державних установ, сільгоспвиробників та профільних освіти і науки для формування аграрної політики, яка також враховуватиме досвід ЄС. 

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.