Догори
Дати відгук

Кількість авіарейсів до Туреччини збільшать, планують нові маршрути

Українці входять до списку найчисельніших туристів у Туреччині.

2 хв на прочитання22 Квітня 2021, 20:00
Поділитись:

Туреччина для більшості українців залишається однією з найдоступніших країн для подорожей в часи пандемії. І поки в Євросоюзі запроваджують коронавірусні паспорти та вакцинують громадян у пришвидченому режимі, в Україні хочуть збільшити кількість авіарейсів до популярних маршрутів Туреччини, а також відкрити сполучення з новими містами Республіки. 

Про це під час наради щодо розвитку двостороннього співробітництва з Турецькою Республікою у сфері туризму повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, йдеться на Урядовому порталі.

Очільник українського уряду заявив про необхідність розширення морського й авіаційного сполучення та доручив відповідним відомствам опрацювати питання можливості збільшення регулярних і чартерних рейсів між Україною і Туреччиною.

"Українці входять до списку найчисельніших туристів у Туреччині, і географія їхнього відпочинку постійно розширюється. Тому ми маємо розглянути можливість розширення сполучення, зокрема організувати додаткові рейси до популярних маршрутів на вихідні, а також відкрити сполучення з новими містами", - пояснив Шмигаль.

За словами посадовця, йдеться не лише про великі міста, але й про можливість розвитку "напрямків до санаторних курортів, які будуть цікаві для подорожей всією родиною".

Він також зауважив, що взаємне визнання майбутніх "сертифікатів здоров’я" від ЄС щодо вакцинації від COVID-19 "допоможе значно збільшити потік туристів між державами в період пандемії". У зв'язку із цим в Україні розглянуть шляхи спрощення системи в'їзду для щеплених громадян Туреччини.

Водночас посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга висловив думку про те, що турецьким туристам можуть бути цікаві визначні українські міста, зокрема Кам’янець-Подільський і Хотин.  

Раніше ми розповідали, що на Мальті місцева влада заплатить туристам за відпочинок на острові.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.