Догори
Дати відгук

Керівництво Нацпарку судитимуть за незаконні рубки столітніх дерев (ФОТО)

У липні 2023 року в одному з урочищ парку були проведені незаконні рубки.

1 хв на прочитання20 Червня 2024, 22:28
Судитимуть керівництво Нацпарку за незаконні рубки Судитимуть керівництво Нацпарку за незаконні рубки
Поділитись:

За матеріалами ДБР судитимуть директора Нацпарку та двох підприємців, які незаконно вирубали сторічні дуби на заповідній території.

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо директора Ківерцівського Національного природного парку «Цуманська пуща», а також засновника і директора деревообробного підприємства, які організували незаконні рубки сторічних дубів на заповідній території.

Судитимуть керівництво Нацпарку за незаконні рубки
Судитимуть керівництво Нацпарку за незаконні рубки

У липні 2023 року в одному з урочищ парку були проведені незаконні рубки. Правоохоронці виявили там залишки 48 зрубаних дубів віком понад 165 років та 42 дерева інших порід. Екологічна шкода від протиправних дій склала майже 16,5 млн грн.

Також на деревообробному підприємстві було виявлено 870 колод дуба вартістю понад 21 млн грн. Документів, які б свідчили про законне походження деревини, надано не було.

 За клопотанням ДБР суд арештував деревину та передав до АРМА.

Директор разом із засновником підприємства намагалися повернути собі конфісковані колоди дуба. На підтвердження своїх нібито законних прав вони надали сертифікати про походження, видані на іншу партію деревини. Частину дозволів ділки отримали вже після конфіскації лісоматеріалів.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost