Догори
Дати відгук

Катами червонокнижних птахів зайнялася поліція (відео)

Поки перевіряють чоловіка, який називає себе власником сови

1 хв на прочитання26 Жовтня 2020, 14:12
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

Власника червонокнижної сови, який жорстоко поводиться з птахом і експлуатує його, затримали правоохоронці. Про це на Facebook-сторінці повідомила ГО ”UAnimals”.

На вимогу екоактивістів, які написали заяву до поліції про факт знущання над твариною, правоохоронці підїхали до водоспаду Пробій у курортному місті Яремче. Саме тут регулярно бачили кількох чоловіків із  рідкісними птахами. 

Власника сови затримали для перевірки документів. З'ясовують, як у містянина опинився птах і чи придбав він його легально. 

Нагадаємо, що неподалік водоспаду Пробій кілька чоловіків пропонують туристам сфотографуватися з орлами та совами. Великі птахи припнуті на мотузки. Вони не мають змоги комфортно сісти, розправити крила чи злетіти. Протягом цілого дня зоозахисники не побачили, щоб сов та орлів напували та годували. Крім того, птахи переживають стрес, коли їх насильно пхають до рук десяткам незнайомих людей.

Як ми писали раніше, мешканці столичної Оболоні перешкодили зоозахисникам доправити на безпечну зимівлю червоних качок, які оселилися на озері Білому.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.