Догори
Дати відгук

Кардіолог назвав продукт для сніданку, якого слід уникати гіпертонікам

Певні продукти можуть підвищити ваші шанси мати гіпертонію.

2 хв на прочитання02 Липня 2023, 06:50
Поділитись:

Ваша дієта може відіграти величезну роль у різних умовах. Здоровий режим може знизити ризик виникнення проблем зі здоров’ям, у той час, як певні продукти можуть підвищити ваші шанси на появу винуватців. Кардіолог радить уникати сухих сніданків із додаванням цукру, якщо ви намагаєтесь підтримувати рівень артеріального тиску в межах норми. В інтерв’ю він дав інші поради, які допоможуть гіпертонікам.

Хоча початок дня з швидкого вирішення у вигляді пластівців є популярним для багатьох, ваше тіло може не оцінити цей вибір.
“Уникайте пластівців для сніданку з додаванням цукру або додавайте додатковий цукор зверху”, – говорить лікар-кардіолог.

Це пояснює, що додавання цукру до улюбленого варіанту сніданку може призвести до високого кров’яного тиску.

«Продукти з додаванням цукру зазвичай містять багато калорій, але часто мають дуже невелику поживну цінність або взагалі не мають її. Додаткова енергія може змусити вас набрати вагу, що може підвищити кров’яний тиск. Це також може призвести до діабету. Підвищений кров’яний тиск та діабет підвищують ризик серцевих захворювань та інсульту, особливо якщо у вас є і те, й інше одночасно».

Дійсно, навіть пластівці з низьким вмістом цукру можуть підвищити рівень цукру в крові, тому що вони зазвичай складаються в основному з рафінованих вуглеводів, і більшість людей споживають у два-чотири рази більше розміру порції, що рекомендується.

Якщо ви не хочете відмовлятися від сніданку, рекомендується віддавати перевагу фруктам замість пластівців.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.