Догори
Дати відгук

Канадці готові позбутися усього одноразового пластику

1 хв на прочитання08 Жовтня 2020, 08:20
Pixabay Pixabay
Поділитись:

Пластик став  проблемою для людства сьогодні. Одна з найбільших країн світу - Канада,   планує за 10 років  повністю відмовитися від використання одноразових пластикових виробів. 

“Ми маємо намір заборонити пластикові пакети, соломинки, кільця для скріплення бляшанок, столові прибори та контейнери для їжі, які важко переробити. Ці речі шкодять довкіллю, а їх вартість втрачається для економіки, коли їх викидають”, - сказав міністр навколишнього середовища країни Джонатан Вілкінсон, повідомляє  Укрінформ .

Канадці планують це зробити до 2030 року.  Впевнені, що запровадження такої заборони сприятиме інноваціям, оскільки з'являться нові вироби, що легко піддаються переробці.

Водночас міністр наголосив, що одноразові медичні товари, які масово використовуються для особистого захисту під час пандемії, під заборону не потраплять.

Остаточний перелік пластикових товарів, що підлягають забороні, та усі необхідні законодавчі акти для запровадження обмежень мають бути ухвалені до кінця наступного року.  

До слова, на дні світового океану у 30 разів більше пластику, ніж на поверхні.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.