Догори
Дати відгук

Кабмін вирішив розрахуватися з шахтарями, створити центри радіаційної медицини та кардіології й облаштувати спортмайданчики

Фізкульт-майданчики з'являться у понад 1500 територіальних громад. 

1 хв на прочитання21 Липня 2021, 13:46
Кабмін вирішив розрахуватися з шахтарями, створити центри радіаційної медицини та кардіології й облаштувати спортмайданчики Кабмін вирішив розрахуватися з шахтарями, створити центри радіаційної медицини та кардіології й облаштувати спортмайданчики
Поділитись:

На сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів були затверджені декілька важливих для українців рішень.

Зокрема, Уряд затвердив зміни до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації вугільної галузі. Вирішено, що  шахти, які мають зарплатні борги  перед працівниками, мають обов’язково спрямувати на виплату зарплат 80 % коштів від реалізації продукції.

Також стало відомо, що в Україні створять дві нових науково-медичних установи. Це Національний науковий центр радіаційної медицини, гематології та онкології й Національний науковий центр «Інститут кардіології клінічної та регенеративної медицини ім. академіка Стражеска». Їх створюють на основі злиття та реорганізації. 

Також на сьогоднішньому засіданні Кабмін вирішив спрямувати  112,7 млн грн на соціальний проект «Активні парки — локації здорової України» до Дня Незалежності. Цей проект передбачає облаштування місць для фізкультури: гімнастичних  стінок, сходинок, лавок для використання динамічних вправ.  За допомогою QR-коду кожен громадянин зможе отримати комплекс вправ різної складності від відомих артистів, спортсменів, акторів та інших.

Передбачається, що такі фізкульт-майданчики з'являться у понад 1500 територіальних громадах. 

До слова, лікарні Охматдит виділять понад мільярд гривень на дооснащення.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я