Догори
Дати відгук

Кабмін прийняв низку важливих рішень та ухвалив кадрові питання

Звільнено Вовнюка Анатолія Віталійовича з посади

3 хв на прочитання27 Вересня 2022, 18:05
Кабмін Кабмін
Поділитись:

Сьогодні на засіданні Уряду було розглянуто та прийнято ряд важливих рішень. Про це у своєму ТГ-каналі повідомив представник Кабміну у ВР Тарас Мельничук. 

Зокрема:

  • Схвалено проект Угоди між Урядом України та Продовольчою та сільськогосподарською організацією Організації Об’єднаних Націй (ФАО) про створення Проектного офісу ФАО та надання технічної та гуманітарної допомоги Україні.
  • Уточнено перелік органів, до сфери управління яких може бути передане конфісковане майно для здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони у зв’язку з військовою агресією РФ проти України та цивільного захисту населення в умовах воєнного стану, шляхом доповнення такого переліку Державною службою України з надзвичайних ситуацій.
  • Розширено Перелік товарів та (або) галузей економіки, для яких Національний банк має право встановлювати винятки та (або) особливості запровадження заходу захисту, передбаченого абзацом першим частини першої статті 13 Закону України «Про валюту і валютні операції», шляхом доповнення його товарами, за якими проведені та не завершені до 24 лютого 2022 року експортні та (або) імпортні операції за зовнішньоекономічними договорами (контрактами), укладеними суб’єктами, які провадять діяльність у сфері використання ядерної енергії, з нерезидентами, на яких поширюються обмеження (мораторії, заборони), встановлені нормативно-правовими актами щодо врегулювання відносин за участю осіб, пов’язаних з державою-агресором.
  • Надано дозвіл Адміністрації Держприкордонслужби використати залишки пально-мастильних матеріалів, закуплених за рахунок коштів державного бюджету, виділених Міністерству внутрішніх справ (для Адміністрації Держприкордонслужби) у 2021 р. відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.11.2021 № 1485, для здійснення заходів у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні.
  • Виділено з резервного фонду державного бюджету 60 574 656 гривень на покриття за травень 2022 року витрат закладів, підприємств, установ та організацій державної і комунальної форми власності, закладів освіти приватної форми власності, у приміщеннях (будівлях) яких в умовах воєнного стану на безоплатній основі розміщувалися тимчасово переміщені особи.
  • Виділено Міністерству розвитку громад та територій 70 млн. гривень для Харківської обласної військової адміністрації виділення коштів  для фінансування відбудови пошкодженої філії «Теплоелектроцентраль-3» комунального підприємства «Харківські теплові мережі».
  • Виділено 300 000 тис. гривень Київській облдержадміністрації (для Київської обласної військової адміністрації) для ліквідації наслідків бойових дій у Київській області. Та ін..

Щодо кадрових питань, прийнятих на сьогоднішньому засіданні Уряду

Призначено:

- Кліменкова Дмитра Олеговича першим заступником Голови Фонду державного майна України;

- Бабака Дмитра Анатолійовича заступником Голови Державного агентства резерву України.

Звільнено:

- Батову Ольгу Ігорівну з посади першого заступника Голови Фонду державного майна України;

- Вовнюка Анатолія Віталійовича з посади заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Як відомо:  Кабмін прийняв низку рішень у сфері освіти, компенсації за тимчасове розміщення та врегулювання пожертв 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко