Догори
Дати відгук

Кабмін прийняв низку важливих рішень для українців

Визначено порядок надання статусу члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України

3 хв на прочитання01 Липня 2022, 19:30
Кабмін Кабмін
Поділитись:

Сьогодні на засіданні Уряду було розглянуто та прийнято кілька важливих рішень, які стосуються  медичної сфери,  екології та довкілля, енергетики, продовольства та експортних операцій, а також воєнного стану. Про те, що саме буде впроваджено в життя повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Так, внесено зміни до ряду актів КМУ щодо забезпечення реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення. Зазначені зміни дозволять удосконалити порядок розрахунку запланованої та фактичної вартості окремих медичних послуг та покращити механізм використання бюджетних коштів, призначених для реалізації програми медичних гарантій.

Крім цього, встановлено, на виконання Закону від 15.03.2022 № 2121-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення норм, що регулюють питання визначення категорій осіб, які визнаються ветеранами війни та членами сімей загиблих Захисників і Захисниць України, та надання їм соціальних гарантій», порядок надання статусу члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, врегульовано питання видачі посвідчень цим особам і затверджено бланк такого посвідчення.

Також внесено зміни до постанови КМУ від 29.12.2021 № 1424 «Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2022 рік». Зокрема, виключено з Переліку товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню, товарну позицію «Пшениця і суміш пшениці та жита (меслин)». Виключено товарні позиції «Овес» та «Добрива мінеральні або хімічні, азотні» з Обсягів квот товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню. Натомість, ці позиції включено до Переліку товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню.

Було внесено зміни до ряду постанов КМУ щодо забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання в умовах воєнного стану. Розширено категорію осіб, яким військові адміністрації повинні забезпечити видачу продовольчих товарів. Передбачено, що за потреби залишки товарів можуть передаватись між обласними, Київською міською військовими адміністраціями за попередньою домовленістю між ними.

 Попередньо погоджено рішення правління НАК «Нафтогаз України» про надання згоди на вчинення АТ «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» значного правочину, а саме укладення з Національним агентством з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, договору управління активами (майном) шляхом погодження рішення акціонера АТ «Чорноморнафтогаз».

Схвалено проект Імплементаційної угоди до Паризької угоди між Урядом України та Швейцарською Федеральною Радою. Укладення зазначеної Угоди створить правові підстави для налагодження двостороннього співробітництва між країнами та дозволить залучити додаткові інвестиції в кліматично дружні та зелені проекти з використанням найкращих доступних технологій.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Стало відомо, нестача якого вітаміну веде до раку та пошкодження ДНК
1 хв на прочитання2 години тому
Запуск ринку землі не передбачає скасування права на безоплатну приватизацію землі
Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку проведення інвентаризації земель»
1 хв на прочитання3 години тому
Названі причини поганого засвоєння вітаміну D
1 хв на прочитання4 години тому
Внаслідок ракетного удару по Запорізькій області, під завалами загинула жінка
1 хв на прочитання4 години тому
Стало відомо, скільки Україна експортувала зернових, зернобобових, олійних і продуктів їх переробки минулого місяця
3 хв на прочитання5 годин тому
Буряковий сік назвали “ідеальним напоєм” для зниження тиску
1 хв на прочитання5 годин тому
У чому полягає користь і небезпека мінеральної води
2 хв на прочитання7 годин тому
«Рис в обмін на артилерію»: РФ хоче закупити ракетні системи великої дальності в КНДР
2 хв на прочитання8 годин тому