Догори
Дати відгук

Ізраїльтяни першими в світі вилікували COVID-19 експериментальними ліками

З лікарні виписали 5 пацієнтів

1 хв на прочитання02 Жовтня 2020, 18:58
Поділитись:

В Єрусалимі (Ізраїль) в лікарні "Хадасса" (Ейн-Керем) пацієнти після застосування експериментальних ліків "Alostra" побороли коронавірус (COVID-19). Повідомляє телеканал N12.

Курс лікування заснований на використанні людських клітин, взятих від донорів. В результаті пацієнтів з коронавірусом виписали в абсолютно здоровому стані.

Відомо, що ліки були розроблені на основі досліджень глави відділення внутрішньої медицини й керівника "червоної зони" "Хадасси" професора Дрора Меврураха. Раніше цей препарат був успішно випробуваний на десяти пацієнтах з сепсисом. Випробування на хворих проводилося зі схвалення Міністерства охорони здоров'я.

"Препарат призначений для лікування широкого кола медичних випадків, в яких спостерігається підвищена активність імунної системи, що призводить до збільшення секреції білків клітинами імунної системи, званих цитокінами, і викликає цитокіновий шторм. Його дія здійснюється шляхом обробки клітин, взятих у здорового донора та індукованих в лабораторії, таким чином, що вони при введенні в тіло пацієнта стримують запалення або цитокіновий шторм, який дуже згубний для хворого", – пояснив науковець.

Зазначається, що 30 вересня з "Хадаси" був виписаний останній з п'яти вилікуваних хворих коронавірусом, які перебували у важкому стані (двоє були при смерті), які пройшли новітнє лікування в рамках першого у світі клінічного експерименту. 

Нагадаємо, вчені з'ясували, як COVID-19 загрожує чоловічій силі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.