Догори
Дати відгук

Франківка відсудила понад 3 млн грн компенсації за лікарську недбалість

ЦМКЛ може подати апеляцію на вирок суду.

1 хв на прочитання06 Листопада 2023, 22:14
Відсудила в лікарні компенсацію лікарська недбалість Відсудила в лікарні компенсацію лікарська недбалість
Поділитись:

Іванофранківка Олександра Клюба відсудила у центральної міської клінічної лікарні понад 3 млн грн за лікарську недбалість.

Про це йдеться у рішенні Івано-Франківському міського суду від 20 жовтня 2023 року.

"Хірург, надаючи медичну допомогу неналежно виконав свої професійні обов'язки в результаті недбалого та несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки. Здійснивши операцію "фронтотомія справа", в ході якої своїми діями ушкодив задню стінку лобної пазухи. У результаті дій потерпіла отримала перелом внутрішньої стінки лобної пазухи, який відноситься до тяжких тілесних ушкоджень", — йдеться у тексті рішення.

Суд вирішив стягнути з медзакладу 15 209 грн витрат на лікування, 86 300 грн відшкодування втраченого заробітку та 3 млн грн матеріальної шкоди.

ЦМКЛ може подати апеляцію на вирок суду.

Що відомо про ситуацію Олександри Клюби

Франківка Олександра Клюба потрапила в міську центральну клінічну лікарню з гайморитом, а вийшла з інвалідністю. Жінка звинуватила медиків у непрофесійності та безвідповідальності.

Два роки Олександра Клюба намагалася отримати висновок медико-соціальної експертизи про інвалідність, який врешті отримала 2 червня 2022 року.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.