Догори
Дати відгук

Хто з виноградарів може розраховувати на дотації від держави цього року

Уряд спростив механізми виплати коштів і подачі документів

1 хв на прочитання10 Березня 2021, 18:40
Хто з виноградарів може розраховувати на дотації від держави Хто з виноградарів може розраховувати на дотації від держави
Поділитись:

Уряд, 10 березня, на засіданні затвердив оновлений порядок надання фінансової підтримки для розвитку в Україні виноградарства, садівництва та хмелярства. Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

"У 2021 році програма з підтримки виноградарства, садівництва і хмелярства передбачає мінімум 1500 га нових насаджень, 500 га нових шпалер і 1400 га під крапельним зрошенням. Прийняте рішення вдосконалює механізм виплати коштів і спрощує процедуру подачі документів на отримання компенсації", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що один сільгоспвиробник, скориставшись програмою, може розраховувати на фінансову підтримку в розмірі до 60 мільйонів гривень.

За цією програмою передбачається компенсація до 80% витрат на придбання посадкового матеріалу, до 50% витрат на спорудження шпалер і установку систем крапельного зрошення, будівництво і реконструкцію холодильників, цехів перероблення та об'єктів по заморожуванню продукції, а також допомога по інших напрямках.

Держпідтримка програми з розвитку в Україні садівництва, виноградарства і хмелярства у 2021 році становитиме 450 мільйонів гривень, що на 160 мільйонів гривень більше, ніж минулого року.

Тим часом під Одесою живодер задушив сусідського кота (відео 18+).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро