Догори
Дати відгук

Харківська область перейде у «червону» зону, а Івано-Франківська вийде з неї

Державна комісія ТЕБ та НС встановила з 11 квітня червону зону епіднебезпеки на Харківщині та скасувала на Івано-Франківщині.

1 хв на прочитання09 Квітня 2021, 19:23
 Харківська область перейде у «червону» зону, а Івано-Франківська вийде з неї. Харківська область перейде у «червону» зону, а Івано-Франківська вийде з неї.
Поділитись:

З 11 квітня у зону суцільних карантинних обмежень перейде Харківщина. Про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов написав у Телеграмі.

"За результатами (засідання - ред.) Державна комісія вирішила: встановити з 00 години 00 хвилин 11 квітня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Харківської області, та застосувати на території Харківської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки", - написав Немчінов.

Він також зауважив, що комісія скасувала з 00 годин 00 хвилин 10 квітня 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Івано-Франківської області.

Міністерство охорони здоров'я 9 квітня оновило розподіл карантинних зон. Показник госпіталізацій хворих з COVID-19 перевищено у 19 областях та в Києві, на червоному рівні перебувають столиця та 12 областей: Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Хмельницька, Чернігівська та Чернівецька області.

Стало відомо, скільки українців отримали друге щеплення від коронавірусу.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.