Догори
Дати відгук

Господар з Полтавщини через соцмережу продав врожай моркви у двічі дорожче завдяки квесту (відео)

1 хв на прочитання11 Листопада 2020, 07:20
Поділитись:

Сергій Марченко — рекрутер, підбирає персонал для роботодавців. Купив у селі на Полтавщині хату й вирішив, що не гуляти ж городу. Й засадив його морквою.

Городина — довга й пахуча, бо закордонна, власник городу насіння купував у французької фірми. Як овоч росте — постив сторіс у соцмережі. І до підписників звертався не дати згнити моркві й купити її за спеціальною схемою: записуєшся в ґуґл-формі, гроші переказуєш на картку і приходиш у зазначений день у зазначене місце. Під постом — тисяча лайків, сотня коментарів, і замовлень, що за раз не довезти. Повідомляє "ТСН".

Моркву для фоловерів рекрутер возить "Мерседесом". Якщо скласти заднє сидіння, то влазить 50 мішків. Овоч підписники розбирають у центрі Києва. Ціна моркви із соцмережі - 10 гривень за кілограм, у магазині можна купити вдвічі дешевше. Але покупці керуються іншим.

"Формат дуже цікавий. Я й захопився", - каже один із покупців.

"Людям подобаються історії. Люди люблять історії веселі, цікаві. Я їм дав історію. Вони дали гроші за моркву", - каже Сергій Марченко.

Заробленого вистачить, аби розрахуватися з людьми, що моркву збирали. Але морквяний запал у пана Сергія не згасає, фоловерам обіцяє наступного року чавити ще й морквяний сік. Цьогоріч французький овоч не товарного вигляду теж не пропаде — його з'їдять корови. 

Нагадаємо, тонкощі вирощування пекінської капусти розкрив фермер з Волині (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро
Більше з GreenPost