Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Гороскоп на тиждень 16-22 травня: Левам - підказки долі, Дівам - борги, Рибам - інтриги

Гороскоп на тиждень 16-22 травня: Левам - підказки долі, Дівам - борги, Рибам - інтриги

Ваша впевненість у власних силах підвищиться.

8 хв на прочитання14 Травня 2022, 13:00
Поділитись:

Бути уважними і впевненими у собі варто завжди. А от гороскопи можуть вказати, в якій сфері життя це буде вкрай необхідно і чому. Крім цього, гороскоп на тиждень розповість, кому зі знаків варто розраховувати на солідні грошові надходження, кому утриматися від суперечок з колегами, а кому потрібно відновити втрачені зв'язки.

Гороскоп на тиждень - Овен

На цьому тижні Овни відчують приплив енергії і життєвих сил. Витратити їх варто на справи, які приносять найбільше задоволення. Настав період, коли ви можете виражати себе, гарний час для пошуку прихованих талантів. У професійній сфері, приймаючи рішення варто покладатися на підказки інтуїції, вона не підведе і допоможе уникнути серйозних помилок. Ваша впевненість у власних силах підвищиться, і ви зможете подолати всі перешкоди на шляху до задуманого. Дотримуючись чіткого плану, ви зможете досягти блискучих результатів. Проводьте більше вільного часу зі своєю другою половинкою, це допоможе зміцнити ваші відносини.

Гороскоп на тиждень - Тілець

На цьому тижні Тільцям необхідно бути обачними і проявляти обережність. Прислухаючись до свого внутрішнього голосу, ви зможете досягти більшого і не зробити прикрих промахів. Ваша сім'я стає джерелом сили і натхнення, рідні люди готові надати допомогу і підтримку. Ви рішучі і активні і це допомагає втілювати задумане в життя. На цьому тижні варто з обережністю підходити до вирішення фінансових питань. Кінець періоду - найкращий час для початку співпраці та ділових переговорів. Одиноким представникам знака варто проявити ініціативу і завоювати симпатії вподобаного людини.

Гороскоп на тиждень - Близнюки

Для Близнюків це буде вдалий тиждень. Життєва енергія на висоті і це допомагає справлятися з усіма обов'язками і демонструвати хороші результати. Відгомони негативного минулого досвіду можуть нагадати про себе. Не варто зациклюватися на негативі, робота в цьому випадку стане кращим лікарем. Не варто поспішати, приймаючи важливі рішення, зберігайте спокій і продумуйте кожен крок. Емоції цій справі - поганий порадник. Ближче до кінця тижня починається позитивний період, протягом якого ви побачите глибину деяких своїх проблем і вирішите їх. Сприятливий період для проведення фінансових операцій купівлі та продажу. Вільним представникам знака на цьому тижні випаде шанс познайомитися з людиною, яка зіграє важливу роль у вашому житті.

Гороскоп на тиждень - Рак

На цьому тижні Раки випробують сильні емоції, і це допоможе їм краще зрозуміти свої потреби і бажання. Ви знайдете в собі сили і стійкість, щоб впоратися з труднощами, які виникнуть. Не виключено, що близькі люди можуть звернутися до вас за допомогою. Постарайтеся слідувати все можливе, щоб надати потрібну підтримку рідним. Ви збираєтеся вступити в складну фазу, під час якої вам доведеться зіткнутися з великим тиском і впоратися з важкими ситуаціями. Переконайтеся, що ви правильно керуєте своєю енергією, направляючи її в потрібне русло. Ви повинні скористатися своїм минулим досвідом, щоб навчитися правильно висловлювати свої думки. Уникайте суперечок з колегами і начальством в середині тижня. Фінансове становище порадує стабільністю, не виключено, що вам вдасться знайти додаткові джерела доходу. У відносинах з партнером можна налаштовуватися на спокійний тиждень, ви зможете досягти взаєморозуміння у всіх питаннях.

Гороскоп на тиждень - Лев

Цього тижня Леви більше поринуть у свій емоційний світ і будуть більше прислухатися до інтуїції. На перший план вийде спілкування з рідними. Ви можете жертвувати власними інтересами, допомагаючи близьким людям. У цей період ви можете приймати важливі рішення. Однак будьте уважні до дрібниць, щоб не упустити підказки Всесвіту. Життєва енергія цього тижня допоможе вам впоратися з усіма труднощами і з гідністю протистояти будь-яким викликам. Винахідливість і кмітливість стануть вашими ключами професійного успіху. Однак не варто поспішати приймати рішення, потрібно обмірковувати всі за і проти. Це стосується і фінансових питань. Львів очікують приємні моменти в особистому житті. Ви зможете поговорити по душах зі своїм партнером і обговорити наболілі проблеми. Розвиток нових відносин буде залежати від вашої ініціативи.

Гороскоп на тиждень - Діва

На цьому тижні Діви будуть більш чутливими до критики та думки інших. У той же час ви проявите турботу про себе і готові надати підтримку тим, хто просить вашої допомоги. Ви будете більше уваги приділяти потребам своєї сім'ї, для вас рідні люди будуть в пріоритеті. На роботі обов'язків додасться в середині тижня. А порозумітися з оточуючими стане складніше. Важливо не давати емоціям взяти над собою верх. Проявіть відповідальність і серйозність, і ви заслужите повагу оточуючих. Фінансове становище порадує стабільністю, на цьому тижні Дівам потрібно розрахуватися з боргами.

Гороскоп на тиждень - Терези

Щасливий тиждень для Терезів. Ви зможете насолодитися спокоєм і гармонією у всіх сферах життя. Ви зможете налагодити відносини з родичами і прийти до компромісу у важливих питаннях. Сприятливий тиждень для довгострокового планування. Ви уважні і не втрачаєте з уваги жодної деталі. У професійній діяльності час знизити обороти. Це допоможе уникнути стресу і підвищити продуктивність. У фінансових питаннях краще не приймати ніяких важливих рішень. Підтримка вашої другої половинки зарядить енергією для нових звершень.

Гороскоп на тиждень - Скорпіон

Скорпіонів чекає цікавий тиждень, який не дасть занудьгувати. Вдалий збіг допоможе вирішити наболілу проблему і докопатися до істини. Спокій і самовладання допоможуть впоратися з перешкодами на шляху до досягнення бажаного. Не виключені грошові надходження. Однак не варто піддаватися спокусі спустити всю суму на покупки, задумайтеся про накопичення. Ваша привабливість для протилежної статі підвищується, на цьому тижні можливі приємні знайомства, які переростуть в міцні відносини.

Гороскоп на тиждень - Стрілець

Не найпростіший тиждень чекає Стрільців. Піддаючись емоціям, а не раціональному мисленню ви можете зіткнутися з труднощами. Вони можуть посилити відчуття тривоги, і це може обернутися сильним стресом. Відкиньте погані думки, не поспішайте і не вплутуйтеся в ситуації, які вам не принесуть користі, особливо на робочому місці. У вас будуть романтичні моменти з вашим партнером, і ви доведете свою стійкість, коли зіткнетеся з вимогами повсякденного життя. У середині тижня варто утриматися від вирішення грошових питань. У відносинах слідуйте за покликом свого серця.

Гороскоп на тиждень - Козеріг

Тиждень буде непростий для Козерогів. Несподівані події будуть не завжди складатися на вашу користь. Будьте до цього готові і постарайтеся розібратися з ситуацією найкращим чином. Оскільки ви не зможете чітко мислити, можливо, ви захочете відкласти виконання справ, які потребують вашої уваги. Не поспішайте, коли це необхідно, і не звалюйте на свої плечі вантаж непосильних обов'язків. Наприкінці тижня ситуація покращиться і змусить вас знову відчути себе сильним і творчим. У професійній діяльності Ви зможете продемонструвати свої сильні сторони і, можливо, отримати підвищення. Уникайте необов'язкових витрат, покупки можуть вас не порадувати. Самотнім слід взяти ситуацію в свої руки і зробити перший крок, проявивши ініціативу.

Гороскоп на тиждень - Водолій

На цьому тижні в житті Водоліїв на перший план виходять взаємини з близькими людьми. Ближче до кінця тижня можна братися за складні завдання, що вимагають впевненості в собі і граничної уваги. Цей період буде підходящим для вирішення важливих проблем. У професійній діяльності рішучі дії допоможуть домогтися кращих результатів. В середині тижня краще утриматися від вирішення грошових питань. У відносинах з близькими людьми утримайтеся від критичних висловлювань, ви можете образити рідних необережним словом.

Гороскоп на тиждень - Риби

Рибам на цьому тижні випаде шанс налагодити відносини з близькими людьми. Ви зможете забути старі образи і досягти взаєморозуміння. Сприятливий період, щоб відновити старі зв'язки з людьми за якими ви сумуєте. Ваша рішучість і наполегливість допоможе досягти бажаного. Не вступайте в перепалки з колегами і не дозволяйте втягувати себе в інтриги. Це може похитнути ваш авторитет. У грошових питаннях ви можете зробити кілька важливих кроків, які допоможуть зміцнити матеріальне становище, проте утримайтеся від необдуманого ризику. На цьому тижні вас чекає цікаве знайомство з людиною, яка розділить ваші інтереси.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
Котика, який "вступив" у ТРО,  впізнала власниця у соцмережах(ВІДЕО)
1 хв на прочитання2 години тому
Міндовкілля не може визначитися із ступенем забруднення моря, Маріуполь заблокований
2 хв на прочитання4 години тому
У Європі фіксують спалах віспи мавп: хвороба передається статевим шляхом?
1 хв на прочитання5 годин тому
Народжені у вишиванках: МОЗ разом із партнерами одягнули уже 500 малюків із прифронтових зон у вишиті сорочки(ФОТО)
1 хв на прочитання6 годин тому
Держекоінспекція підрахувала суму збитків після обстрілу сховища аміаку у Сумах
1 хв на прочитання7 годин тому
На Черкащині місцеві «ділки» намагалися продати гуманітарну на мільйони гривень
1 хв на прочитання9 годин тому
Активісти рятують коней після "руського міра": стайня згоріла, врятувалися лише 12 тварин
1 хв на прочитання13 годин тому
Забудова заповідної Боржави вітряками є абсурдом — ексміністр про рішення суду
3 хв на прочитання13 годин тому
Більше з GreenPost
Стилісти розповіли, як не зіпсувати волосся: 6 найшкідливіших звичок
2 хв на прочитання21 хвилину тому
Смаження на олії: універсальні поради
2 хв на прочитаннягодина тому
Денісова про звірства окупантів на Харківщині: зґвалтовані немовлята, діти та пенсіонери
1 хв на прочитання2 години тому
У МОЗ розповіли, як полегшити свій стан під час алергії та за відсутності доступу до меддопомоги
3 хв на прочитання3 години тому
Українці воюють на електровелосипедах (ФОТО, ВІДЕО)
1 хв на прочитання5 годин тому
Комітет Червоного Хреста розпочав реєстрацію військових та поранених, виведених із «Азовсталі»
1 хв на прочитання7 годин тому
Тіла загиблих під драмтеатром у Маріуполі окупанти вантажать у машини та таємно вивозять(ФОТО)
1 хв на прочитання8 годин тому
Аграрії пояснили, чому ціна на цибулю значно перевищила минулорічну та чи очікувати її дефіцит  
1 хв на прочитання8 годин тому