Догори
Дати відгук

Голова НКРЕКП попросив нардепів розглянути енергетичні реформи

Під час доповіді виявилося, що Валерій Тарасюк попросив слова, щоб підкреслити ключову роль відомства, яке очолює, у втіленні реформ на ринку електроенергії.

1 хв на прочитання28 Січня 2021, 11:41
Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк виступив перед нардепами із промовою про енергетичні реформи Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк виступив перед нардепами із промовою про енергетичні реформи
Поділитись:

Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк попросив розглянути на пленарному засіданні реалізацію законів України в частині реформ на ринку електричної енергії. Про це стало відомо 28 січня під час чергового пленарного засідання ВРУ.

«Споживачі критикують нас за те, що ці тарифи є зависокими. Мабуть, вони праві. Саме тому місія регулятора полягає в тому, щоб задовольнити інтереси всіх. Коли трохи незадоволені всі, то це показник того, що регулятор працює нормально», — заявив Тарасюк із парламентської трибуни.

Після цього побіжно ознайомив народних обранців із реформами на ринку енергетики, підкресливши в них керівну роль установи, яку очолює. 

Зокрема, вони стосувалися співвідношення ціни закупки та продажу газу, продажу газу власного видобутку для побутових споживачів, тарифів на централізоване опалення та холодну воду; складної процедури та високих цін приєднання до мереж.

Як стало відомо раніше, Комітет ВР із питань енергетики та житлово-комунальних послуг на своєму засіданні 28 січня розглянув декілька наболілих енергетичних питань. Зокрема, йшлося про кризу неплатежів і сертифікації НЕК «Укренерго». Комітет рекомендував Верховній Раді прийняти  законопроєкт № 3364-1, у якому йшлося про ці проблеми, у першому читанні за основу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.