Догори
Дати відгук

Гірше мачухи: поліцейцькі врятували дитину, яку мати морила голодом

Від голоду та з безвиході дівчинка почала їсти побілку зі стін.

2 хв на прочитання02 Березня 2021, 21:30
"Голодні ігри" тривали понад місяць "Голодні ігри" тривали понад місяць
Поділитись:

Моторошна історія трапилася на Одещині. Рідна мати настільки 

У місті Білгород-Дністровський Одеської області

Як розповіли прес-службі Національної поліції області,  горе-матір заморила трирічну донечку голодом. Вона протягом півтора місяці тримала дівчинку під замком, щоб її ніхто не бачив.

"Голодні ігри" тривали понад місяць, і в цей час  трирічна дитина постійно перебувала у квартирі, а від голоду та з безвиході почала їсти побілку зі стін.

Про сім’ю, що перестала з’являтися на людях, півтора роки тому в поліцію повідомили її сусіди. Потрапивши в квартиру матері-одиначки правоохоронці, які бачили все, були  приголомшені.  Мати і її дитина були виснажені, хоча жінка отримувала від держави допомогу на її утримання.

Свій вчинок господиня пояснила тим, що, коли вдома закінчилися запаси продуктів, вона боялася виходити на вулицю, бо нібито переживала, аби в неї не відібрали дитину.

Обох було негайно було госпіталізовано,дівчинку в подальшому вилучено з сім’ї.

Правоохоронці говорять, що мати не виконувала встановлені законом обов’язки щодо піклування про здоров’я та фізичний розвиток малолітньої дитини без поважних на те причин. Це призвело до того, що дівчинка набула значного дефіциту маси тіла та почала відставати у розвитку.

Слідчі дії тривають. Вирішується питання про позбавлення жінки батьківських прав.

Будьте уважними до власних дітей, не забувайте про сніданки. Адже  вчені довели, що сніданок позитивно впливає на оцінки дитини у школі.

До слова, є п’ять суперпродуктів для зміцнення здоров’я нирок. Суперпродуктами прийнято називати ті види їжі, які містять особливо багато антиоксидантів, вітамінів, мінералів та інших поживних речовин.

 Нагадаємо, у березні Україну накриє кілька магнітних бур: дати.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.