Догори
Дати відгук

Гідрометеорологічну службу ДСНС реформуватимуть

Щоб українці отримали можливість завчасно і точніше бути поінформованими щодо прийдешніх погодних примх.

1 хв на прочитання23 Лютого 2021, 18:27
Гідрометеорологічну службу ДСНС реформуватимуть. Фото з відкритих джерел. Гідрометеорологічну службу ДСНС реформуватимуть. Фото з відкритих джерел.
Поділитись:

У МВС заявили, що раннє виявлення і прогнозування небезпечних природних явищ — пріоритетний напрям діяльності Міністерства внутрішніх справ України цього року.

Про це заявив керівник Громадської ради при МВС України, радник міністра Володимир Мартиненко.

"Оновлення гідрометеорології, яка є у нас в системі надзвичайних ситуацій, (необхідне - ред.) для того, щоб прогнозувати ось ці всі природні катаклізми заздалегідь, завчасно розуміти, коли вітер, коли обледеніння, коли сніг тощо... Щоб погодні зміни не спричинили колапс: "Ой, ми не були готові… Ой, не знали, що випаде сніг",  — зазначив посадовець, передає Укрінформ.  

Реформування гідрометеорологічної служби ДСНС відбуватиметься за участю світових фахівців, що займаються цим питанням.  Головне,  це модернізація гідрометеорологічних систем задля своєчасного одержання інформації щодо прогнозів. У МВС вважають, що  це є вкрай важливо для відповідного реагування й мінімізації наслідків та збереження людського життя.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.