Догори
Дати відгук

Генасамблея ООН визнала, що РФ шкодить довкіллю в анексованому Криму

Це прописано у тексті резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна».

1 хв на прочитання17 Грудня 2020, 11:43
Фото: 5 канал Фото: 5 канал
Поділитись:

Генеральна асамблея ООН ухвалила оновлену резолюцію по Криму, в тексті якої, зокрема, йдеться й про екологічну шкоду, яку російські окупанти завдають на анексованому півострові. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у своєму акаунті в Twitter.

Йдеться про резолюцію "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна".

У своїй більшості вона стосується саме порушень прав людини, які відбуваються на окупованому півострові з боку російських окупантів. Але в тексті резолюції є також важлива згадка про те, що РФ виснажує природні ресурси Криму і веде підривну господарську діяльність.

Доповнимо, що Проєкт резолюції був підтриманий у листопаді Третім комітетом Генеральної Асамблеї ООН із соціальних і гуманітарних питань. Співавторами резолюції виступили Україна, Грузія, Німеччина, США, Велика Британія, Франція, Латвія, Литва, Естонія та інші країни-партнери України.

Як ми писали раніше, через недбалу та шкідницьку екологічну політику окупантів на межі зникнення в Криму опинилися дві річки - Альма та Чорна й кілька водосховищ. Також мешканці півострова регулярно скаржаться на те, що Крим потопає в побутовому та будівельному смітті. 

 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.