Догори
Дати відгук

Газ для українців може бути на третину дешевше

Це стверджує один із нардепів, який зареєстрував відповідний закон у Раді.

1 хв на прочитання29 Січня 2021, 10:39
Поділитись:

Теперішня ціна на газ у розмірі 6,99 грн є завищеною. Її можна знизити щонайменше на третину — до 4,99 грн. Про це заявив нардеп від фракції «Батьківщина» Вадим Івченков, повідомляє ZIK.
Нардеп зареєстрував проєкт постанови про компенсацію людям вищих за граничну ціну тарифів на газ у січні.
«Наразі ця ціна (6,99 грн) теж є завищеною, і я стверджую, що можна зменшити її, як мінімум, на дві гривні для того, щоб люди відчули якесь полегшення. Я зареєстрував постанову вчора про те, щоб людям компенсували тарифи. І «Батьківщина», до речі, приєдналася, щоб людям компенсували ті переплати, які вони зробили за січень. Фактично, люди за січень отримують платіжки з тою ціною, яка була на той день. Я показав джерела фінансування: просто взяти субсидії з четвертого кварталу, передати на перший повністю, і закрити ці переплати — людям уже стане легше», — зазначив він.
Нардеп підкреслив, що президент Володимир Зеленський повинен переглянути стратегію формування тарифів для громадян. Він також вважає, що Уряд не працює в інтересах українців, які фінансово постраждали внаслідок пандемії, локдаунів, втрати роботи та підвищення тарифів.

Тим часом на Сумщині спритники поцупили з нафтопроводу палива на 20 млн гривень.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.