Догори
Дати відгук

Гарно погуляли: гості з трьох великих весіль заразили COVID цілий район

На кожному з гулянь було від 300 до 500 гостей

1 хв на прочитання07 Серпня 2020, 22:26
Поділитись:

Три великі весілля, які відгуляли у Кіцманському районі Чернівецької області, стали джерелами спалаху на коронавірус: у майже 20% гостей. Про це під час брифінгу заявив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

За його словами, саме через високу захворюваність, яку спричини весілля на 300-500 гостей кожне, район другий тиждень поспіль опиняється у "червоній" зоні карантину.

"Уже встановили, що 20% усіх гостей, які були на святкуванні, мають підтверджений COVID-19. Значно більша кількість людей перебуває у статусі контактних осіб", - сказав Осачук.

Крім того, захворюваність спостерігається і серед відпочивальників. Чиновник каже, що близько 20% буковинців, як після повернення з курортів роблять тести на COVID-19, отримують позитивний результат. В ОДА прогнозують, що за кілька тижнів відбудеться пікове навантаження на лікарні, де лікують інфікованих коронавірусом.

Чиновник наголошує, що область щодня інформує про майже сотню випадків коронавірусу, хоча місяць тому ця кількість сягала 20 випадків.    

Нагадаємо, хворий заразив коронавірусом гостей на весіллі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.