Догори
Дати відгук

Фронтовий пес Патрон знайшов понад сотню снарядів та мін, залишених окупантами

Він – найперший помічник пі­ротехніків.

1 хв на прочитання15 Квітня 2022, 11:38
Поділитись:

Біло-рудий песик  британської поро­ди джек-рассел-тер’єр, якому два роки,живе і працює на Чернігівщині, в одному з підрозділів Державної служби з надзви­чайних ситуацій. Звати Патроном: має свій іменний бронежилет і своє міс­це у машині. Гострий нюх і до­бра виучка допомагають цьому собаці виявляти боєприпаси. Він – найперший помічник пі­ротехніків. Вони його роботу оцінюють на “відмінно”.

Він – невеличкий, але робить велику і важливу роботу. На територіях, де недавно глумилися вороги, шукає замасковані нерозірвані міни, снаряди, бомби, гранати, інші вибухові предмети – і вказує на них українським саперам.

Від 24 лютого, початку російської агресії, знайшов понад сотню знарядь смерті. Усі їх було знешкоджено. А відтак – врятовано багато людських життів.

Втім, у Патрона є одна слаб­кість – не може відмовитися від шматочка твердого сиру. Тож, ідучи на кожне нове завдання, його інструктори кладуть у по­льову сумку кілька шматочків цих ласощів. А після успішного завершення роботи винагоро­джують ним свого друга.

До слова, врятувати ціною власних життів – до Одеського зоопарку привезли двох білих левів (ФОТО).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.