Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Французька поліція підозрює, що звірячо побитий українській підліток входив до вуличної банди

Французька поліція підозрює, що звірячо побитий українській підліток входив до вуличної банди

Хлопця могли покалічити молодики з конкуруючої банди

2 хв на прочитання27 Січня 2021, 22:35
Постраждалий міг належити до вуличної банди Постраждалий міг належити до вуличної банди
Поділитись:

Французька поліція підозрює, що жорстоко побитий в центрі Парижу 15-річний український хлопець Юрій міг належати до молодіжної банди. Вважається, що саме до банди з району Богренель, відомої як "RD4". Ця група, що базується в Богренель, раніше нападала на членів групи з міста Ванв (передмістя Парижа). Це перше зіткнення могло послужити мотивом для побиття Юрія, який нібито є членом конкуруючої банди, членами групи з міста Ванв. Про це повідомляє видання Le Figaro.

Фото "УСІ"

За даними джерел видання, існує безліч доказів, які вказують на те, що сталося зведення рахунків між двома бандами молодих людей. При цьому причини нападу на українця поки що не відомі, оскільки раніше банда "RD4" в основному не виходила за межі дрібного незаконного обігу наркотиків.

Не виключається, що Юрій входив в банду "RD4", або до одного з її відгалужень. У правоохоронців є всі підстави так думати. Цікаво, що псевдонім Юрія в Instagram містить ініціали "4fp" і це також може бути пов'язано з його приналежністю до місцевої банди.

Також вивчаються стосунки з деякими членами його футбольного клубу в Булоні. У п'ятницю, 15 січня, Юрій покинув коледж о 15:00, його подальше місце перебування залишалося невідомим до нападу, який стався близько 18:00.

Крім того, проти його матері Наталі Крушеник, бізнес-менеджера, порушено кримінальну справу за звинуваченнями в "торгівлі людьми". Видання Liberation повідомляє, що одинадцять жінок з України поскаржилися, що вона незаконно найняла їх на роботу прибиральницями в компанію V.I.P. ServicesConcierges - консьєрж-сервіс, який переважно обслуговує Airbnb.

Їхня щоденна робота була виснажливою, пригадує 55-річна Оксана, яку звільнили з компанії після того, як вона почала вимагати кращих умов.

Треба було міняти постільну білизну, мити туалети та готувати приміщення до приходу нових клієнтів, і часто адреси були в протилежних частинах міста.

"Нам платили 50 євро на добу, 75 євро у неділю, і в день треба було облаштувати мінімум 4-5 квартир - з 9:30 до 18 години. Через те, що ми витрачали час на транспорт, треба було постійно працювати понад норму, і це не оплачувалося", - розповіла Оксана.

Також у них не було вихідних, додає жінка. Інколи затримували зарплату чи взагалі не платили. 

Проте ніякого зв'язку між справою матері і нападом на її сина поліція не встановила.

Нагадаємо, стан хлопця хоча важкий, але його вже вивели з коми й він дуже повільне одужує.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.